Nasza drużyna

Sylwia Korolczuk Terapeutka, Masażystka, Instruktor Masażu

Swoją przygodę w dziedzinie masażu rozpoczęłam w Medycznej Szkole Policealnej w Siedlcach, gdzie uzyskałam tytuł Technika Masażysty. Poszerzałam swoją wiedzę i kwalifikacje o coraz nowsze techniki masażu a także o terapie manualne w tym również Terapię Bowena, wykorzystując je w codziennej pracy z pacjentami. Moją pasją jest masaż, dlatego z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. Zapraszam również do skorzystania z oferty zabiegowej w moim gabinecie.

 

 

PIERWSZA POMOC

Konrad Korolczuk Ratownik Medyczny, pracownik Państwowej Straży Pożarnej.

Swoją karierę z ratownictwem rozpocząłem w Medycznej Szkole Policealnej w Siedlcach uzyskując tytuł Ratownika Medycznego. Bardzo szybko okazało się że przekazywanie wiedzy z dziedziny Pierwszej Pomocy Przedmedycznej jest moją pasją z czym wiąże się ilość uczestników na moich szkoleniach w różnych przedziałach wiekowych.

Dlaczego akurat TEN zawód i TE szkolenia? Uwielbiam pomagać innym, a jeszcze większą radość sprawia mi informacja, że przekazana przeze mnie wiedza zaowocowała uratowaniem komuś życia.

Moje całe życie związane jest z ratownictwem, a dowodem tego jest odpowiedzialny zawód strażaka, gdzie na co dzień walczę o zdrowie i bezpieczeństwo osób poszkodowanych. Nigdy nie można być pewnym tego co się wydarzy, warto jednak pamiętać o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Jeśli ktokolwiek z Was jest zainteresowany zmianą w swoim życiu lub zdobyciem nowej wiedzy i doświadczeń to serdecznie zapraszam na szkolenie. Zawsze można spróbować, ponieważ na zmiany nigdy nie jest za późno.

Moja wiedza + Twoje ręce = Zdrowie i Życie

Oferujemy szkolenia podstawowej oraz rozszerzonej pierwszej pomocy dla:

  • Placówek oświatowych (szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne) dla uczniów oraz dla nauczycieli
  • ośrodków szkolenia kierowców
  • kierowców zawodowych
  • firm i instytucji

 

Istnieje możliwość zaprezentowania pokazów pierwszej pomocy na imprezach integracyjnych oraz masowych.

Zadzwoń lub napisz do Nas, z przyjemnością odpowiemy na pytania rozwiązując niepewność.